Fixed | Brown
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 195.00 mm |
| Gross height (mm) | 195.00 mm |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Gross width (mm) | 46.00 mm |
| Materjal | Leather |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 9.00 g |
| Producer | Fixed |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Brown |
| Tooteperekond | Strap for Apple Watch 42/44/45/46/49mm |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: fixed brown, fixlst-434-brw, fixed, korvaklapid




